Nepropásněte Star Wars v Atriu Flora

21.5.2018 – 24.5.2018, 23:59

K příležitosti dlouho očekávané premiéry filmu Solo: Star Wars Story připravilo Atrium Flora pro své věrné zákazníky unikátní dárky, které ocení všichni fanoušci Star Wars. Od 21. do 24. května budou čekat tematické odměny na všechny, kteří přijdou s nainstalovanou aplikací ShopFun.

Vydejte se do předaleké galaxie spolu s novým trhákem Solo: Star Wars Story, který pro vás uvede Cinema City ve svých kinosálech, a to již od 24. května. Nový spin-off legendární filmové ságy si můžete vychutnat v podobě nejlepšího 3D zážitku na světě, a to díky kinu IMAX, které lze v Praze navštívit pouze u nás.
Jako bonus je pro vás připraveno celkem 333 tematických odměn, mezi kterými nechybějí světelné meče nebo blastery Hana Sola. A co musíte udělat? Navštivte Atrium Flora a ukažte některé z našich hostesek, že máte staženou aplikaci ShopFun. Pak stačí mít jen trochu štěstí při hodu kostkou, který rozhodne, jakou odměnu získáte.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout na Google Play pro Android a na AppStore pro iOS. Více informací naleznete na webových stránkách Atria Flora www.atrium-flora.cz nebo na facebookové stránce www.facebook.com/AtriumFlora.