3D iluze v NC Eden

1.6.2018 – 30.6.2018, 23:59

Závod s Usainem Boltem, krmení žirafy i boj s Voldemortem. Poprvé v Praze můžete shlédnout i na vlastní kůži zažít unikátní výstavu 3D obrazů s názvem Dobrodružné selfie a udělat si opravdu originální fotku třeba s živočichem z druhodor. Dvacet originálních velkoformátových obrazů s různými tématy bude k vidění ZDARMA od 1. do 30. června na pasážích NC Eden v Praze Vršovicích.

3D iluze v NC Eden
  • Adresa:
    U Slavie 1527
    Praha 10 100 00

Obrazy jsou vyráběny metodou Trick Art, což je umění, které vzniklo v Jižní Koreji a ihned se stalo obrovskou atrakcí po celém světě. Nákupní centrum Eden nabídne návštěvníkům možnost nahlédnout do světa dokonalé iluze, do kouzelné říše zvířat i lidí, která nabídne nečekané zážitky a doslova je vtáhne do magického příběhu. Kde jinde můžete nakrmit žirafu, bojovat s Voldemortem, navštívit slavné španělské město Pamplona a utíkat před býky v ulicích nebo si dát závod s Usainem Boltem?

Majitel nákupního centra společnost Tesco Stores ČR a.s. přináší do svých prostor stále nové programy. Nabízí tak návštěvníkům možnost při nákupech zažít něco nového, originálního. 3D obrazy, které vytvářejí dokonalou iluzi, jsou již léta známé, ale způsob provedení obrazů je v Česku nový. Právě proto je výstava pro všechny návštěvníky zdarma, aby si každý mohl užít dimenzi originální iluze.

Chtěli jste si někdy pohrát si s delfínem, nebo zjistit, jak vylít moře z obrazu? Čeká vás i pohled na žraločí zuby hodně zblízka, postavíte se tváří v tvář obrovskému dinosaurovi a nebo si můžete nechat narůst andělská křídla. Obrazů je celkem 20 a každý je jiný. Na své si tak přijdou opravdu všichni, děti i dospělí, samotáři i skupiny.  Připravena bude i soutěž o nejlépe provedenou fotografii sdílenou na FB stránce Nákupní centrum Eden. 

Informace k výstavě najdou zájemci na www.nc-eden.cz nebo na FB stránce Nákupní centrum Eden.