Prima COOL tě zve na unikátní české koncerty BLUE MAN GROUP!

20.4.2018 – 22.4.2018, 23:59

Prima COOL ti přináší vystoupení BLUE MAN GROUP, velmi populární a několikrát oceněný celosvětový fenomén, poprvé navštíví Českou republiku v rámci svého světového turné. Vyhlášené scénické uvedení, nejvíc známé a uznávané díky hlavním protagonistům – triu plešatých a modrých umělců –, se představí mezi 20. a 22. dubnem 2018 v pražském Kongresovém centru.

K dnešnímu dni vidělo představení z produkce BLUE MAN GROUP více než 35 milionů lidí ve více než 20 zemích po celém světě. Nové světové turné představí oblíbené klasické kousky Blue Man společně s novinkami, protože program je neustále aktualizován a osvěžován novou hudbou, novými příběhy, vlastnoručně vyrobenými nástroji a nejmodernějšími technologiemi.

Spoluzakladatel Chris Wink říká: „Když jsme poprvé začali vytvářet představení zaměřené na tohle zvláštní neviňátko Blue Man, nikdy se nám ani nesnilo, kam nás zavede. Jsme poctěni, že můžeme naši show sdílet s lidmi v České republice i mimo ni. Jsme přesvědčeni, že v každém z nás rezonuje univerzální poselství radostného veselí a euforické oslavy, které Blue Man přináší.“

BLUE MAN GROUP vytvářejí zážitky, které se vzpírají jakékoliv kategorizaci a které berou diváky na zábavnou, inteligentní a vizuálně ohromující pouť. Vše vrcholí věhlasným finále Blue Man Group – atmosférou velkého mejdanu. Vystoupení BLUE MAN GROUP jsou doprovázena živou kapelou, jejíž divošské rytmy pomohou dovést představení k jeho nezapomenutelnému vyvrcholení.

Skupinu BLUE MAN GROUP založili v New Yorku v roce 1991 tři blízcí kamarádi – Chris Wink, Matt Goldman a Phil Stanton. Od svého založení se jejich show uvádí trvale v Las Vegas, New Yorku, Orlandu, Bostonu, Chicagu a Berlíně a skupina absolvovala americká i celosvětová turné.

BLUE MAN GROUP také na světovém turné představili rockovou koncertní parodii „Megastar World Tour“ a produkovali mnoho alb, včetně na Grammy nominovaného titulu Audio a nedávno vydané desky THREE. V říjnu 2016 vydali svou první knihu Blue Man World.

Blue Man Group oslavili v roce 2016 už 25. výročí a v červenci loňského roku se pak stali plnohodnotnými členy týmu Cirque du Soleil. Ze skupiny 20 pouličních artistů ve svých počátcích v roce 1984 se Cirque du Soleil stal význačnou mezinárodní organizací se sídlem v Québecu zajišťující vysoce kvalitní artistická vystoupení. Společnost má nyní 4000 zaměstnanců včetně více než 1300 artistů z téměř 50 různých zemí.

Vstupenky na vystoupení jsou k dispozici zde.