The Baboon Show – jediná zastávka v ČR na jejich evropské tour bude v pražském Rock Café

27.3.2018, 20:00 – 22:00

V úterý 27.3. vystoupí pražském klubu Rock Café švédská kapela The Baboon Show, aktuálně jedna z nejprogresivnějších punkrockových kapel v Evropě. Pro jejich výjimečnost si je na své turné vybrali do role předskokanů i němečtí Die Toten Hosen nebo u nás méně známí The Broilers. V únoru 2018 kapela vydala novou, již osmou, studiovou desku Radio Rebelde, na které opět spolupracovali s jejich oblíbeným producentem Pellem Gunnerfeldtem, který produkuje například desky The Hives.

The Baboon Show – jediná zastávka v ČR na jejich evropské tour bude v pražském Rock Café
  • Adresa:
    Národní 116/20
    Praha 1 110 00

Prvním singlem z desky Radio Rebelde je pak píseň „Same old story“, která je interpretací  písně "Greppet hårdnar" od švédské kapely Knutna Nävara, která byla velice aktivní v sedmdesátých letech a stejně tak jako The Baboon Show řešila sociální témata. Z jedné strany píseň Same old story ukazuje novou vážnější stránku kapely a na druhé straně pak opět dokazuje jedinečnou intuici skupiny, která spojuje chytlavé písně a bojovné texty do skvělých písniček, které pak na pódiu představují s obrovským elánem a nasazením včele s neuvěřitelnou zpěvačkou Cecílií Boström.  

Hostem večera bude pražská kapela Dirty Blondes, která si na koncert odskočí přímo nahrávacího studia, kde připravují novou desku, která by mohla spatřit tmu klubů již na podzim letošního roku. Jak říká tandem zpěvačka Dana Yousifová a kytarista Tomáš Hamerník, před The Baboon Show, chceme předvést to nejlepší z naší tvorby a současně poprvé zahrát nové songy.

FB událost: www.facebook.com/events/1528087837237576/
FB The Baboon Show: www.facebook.com/thebaboonshow/