Strollering® Závody kočárků

13.5.2018, 14:00 – 18:00

Srdečně vás zveme na již 7. ročník sportovně-zábavného rodinného odpoledne STROLLERING Závody kočárků 2018, které se budou konat v neděli 13.5.2018 na Den matek od 14.00 hod. ve SPORTOVNÍM AREÁLU PRAŽAČKA na Praze 3 na Žižkově.

Cena vstupenky: 200 Kč

Můžete se těšit na závodění s kočárky ve sportovní chůzi (ne běhu!) a to rovnou ve třech kategoriích - maminka, tatínek a celá rodina (2 členové rodiny se při závodech drží za madlo kočárku alespoň jednou rukou současně). 
Letos poprvé společně se Strolleringem uvede kolečka do pohybu také hudební skupina The Tap Tap a Vy se můžete těšit na jejich báječný koncert v den Strolleringových Závodů kočárků 2018 od 17.00 hod.
Rovněž máme pro vás připravený bohatý doprovodný program pro děti i dospělé - kouzelníka, vystoupení s šamanskými bubny, které si budete moci sami vyzkoušet, malování na obličej, dílničku pro děti, hrací koutky, dámské líčení a mnoho, mnoho dalšího. 

Startovné je ve výši 200 Kč, přičemž výtěžek ze startovného bude věnováno rodině s handicapovaným děťátkem bydlícím na Praze 3.

Více informací najdete na www.zavodykocarku.cz, přihlásit se můžete zde: http://www.zavodykocarku.cz/organizator/strollering-tym/

Vstupenky na koncert je možné zakoupit v předprodeji zde: http://www.zavodykocarku.cz/koncert-the-tap-tap/

TĚŠÍME SE NA VÁS!