Velikonoce v OC Fontána Karlovy Vary

Letošní Velikonoce začnou v Obchodním centru Fontána den po začátku jarní rovnodennosti a to ve středu 21.3., kdy se nad pasáží objeví velikonoční výzdoba. Letos pasáž před hypermarketem ozdobí zvířátka v létajících balónech a na pasáži se objeví fotokoutek s jarním pozadím. Proč letos létající balóny? Protože součástí dekorace budou i balóny, které vyrobily děti z 10 karlovarských mateřských školek a jejichž díla budou mít možnost návštěvníci hodnotit.

Velikonoce v OC Fontána Karlovy Vary
  • Adresa:
    Chebská 370,
    Karlovy Vary, 360 06

I letos totiž OC Fontána Karlovy Vary vyhlásilo soutěž pro Mateřské školky s názvem Barevná vzduchoplavba, aby podpořilo kreativitu dětí a vztah k tvorbě a práci s různými materiály. Hotové návrhy balónů budou od 21.3. do 12.4. moci návštěvníci hodnotit a školky s nejvyšším počtem hlasů získají od OC Fontána  ceny. Ta první mateřinka získá splněné přání v hodnotě 12.000,- Kč, tzn. že si může své přání vybrat podle potřeb a zájmu. Druhá školka vyhraje balónkovou dílnu v hodnotě 8.000,- a pro třetí místo jsou připraveny hračky nebo výtvarné potřeby v hodnotě 5.000,- Kč. Zkrátka ale nepřijdou ani ostatní zúčastněné školky, pro děti budou přichystány dobroty a drobné dárky. Pokud se návštěvníci do hlasování přihlásí, mohou se zároveň zúčastnit soutěže o poukázky do obchodů a různé další dárky. Do soutěže Barevná vzduchoplavba se přihlásilo 10 mateřinek: MŠ Nová Role Rolavská, 2. MŠ javorová, MŠ Krušnohorská, Ostrov, 2. MŠ Mládežnická, MŠ Březová, MŠ Chodov – Zahradní, MŠ Elipsa, MŠ Chodov – Školní, 1. MŠ KV – Komenského.

Na sobotu 17.3. jsou pro návštěvníky OC připraveny tradiční velikonoční dílny. Od 14 hodin budou moci děti i dospělí využít pomoc řemeslníků v tradičních oděvech, kteří naučí plést pomlázku i ozdobit vajíčka. Zajímavá a oblíbená je i výroba zajíce ze slámy nebo výroba různých zvířátek či květin z papíru.

Informace ke všem plánovaným jarním akcím najdou zájemci na www.oc-fontana.cz nebo na FB stránce Obchodní centrum Fontána.

21.3.-12.4.2018 Barevná vzduchoplavba - Výstava a soutěž Mateřských škol s hlasování
17.3. 2018 od 14.00 – Velikonoční dílny