Xavier Rudd vyjíždí na turné, na které fanoušci nikdy nezapomenou

1.10.2018, 20:00 – 22:00

Australský písničkář, multiinstrumentalista a bojovník za lidská práva Xavier Rudd přijede do Prahy se svou chystanou deskou Storm Boy.

Xavier Rudd vyjíždí na turné, na které fanoušci nikdy nezapomenou
  • Adresa:
    Kubelíkova 1548/27
    Praha 2 120 00

Představí ji 1. října v Paláci Akropolis. Vstupenky za 550 Kč budou v prodeji od středy 28. února na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.
 
Xavier Rudd, multiinstrumentalista s australsko-nizozemskými kořeny, začal tvořit hudbu již na konci devadesátých let. Do širšího povědomí se dostal v roce 2002 vydáním debutového alba To Let obsahující také píseň The 12th of September, kterou napsal v reakci na teroristický útok na světové obchodní centrum 11. září 2001. Od té doby vydal osm studiových alb a stejný počet živých desek. Jako aktivista a bojovník za lidská práva a práva Aboriginců se ve své tvorbě těchto témat často dotýká, stejně tak jako témat spirituality, lidskosti a životního prostředí. Po poslední studiové desce z roku 2015 nyní přichází s nejnovějším singlem Walk Away, který je první ochutnávkou z chystaného devátého alba Storm Boy. S ním vyrazí v druhé polovině tohoto roku na světové turné a slibuje, že toto bude rok, na který jeho fanoušci nikdy nezapomenou.