Tajemnství - Divadlo Kalich

10.3.2018, 14:30 – 20:45

Tento strhující muzikál vypráví o naději a o skutečné lásce. Kdo ho navštívil, nosí si poselství představení už navždy v sobě.

Tajemnství - Divadlo Kalich
  • Adresa:
    Jungmannova 22/9
    Praha 1 110 00

OPĚT NA REPERTOÁRU!! VÍCE NEŽ 400 REPRÍZ!!!

Druhý muzikál Daniela Landy Tajemství si v ničem nezadá s ohlasy na autorův první titul, kultovního Krysaře. CD s písněmi z muzikálu i DVD se záznamem celého představení byly oceněny Multiplatinovými deskami a kritika psala o výjimečném uměleckém počinu.

Tajemství je napínavým mystickým příběhem, v němž se kolem hlavních hrdinů začínají dít nevysvětlitelné věci a oni postupně - společně s diváky - přicházejí na to, proč k těmto událostem dochází.

„Je na každém divákovi, co si z představení odnese. Když se na dvě hodiny nechá strhnout jeho příběhem, je to víc než dost. Kdo se ovšem podívá hlouběji, uvidí i další vrstvy představení a pochopí, co se v něm snažíme sdělit. Vypovídáme především o obrovské síle mít život ve vlastních rukou. Většina lidí o takové síle ani neví. My hrajeme o tom, jak rozdílné je být hráčem, a být hrán. Nechci-li být hrán, musím se chopit opratí. Jde o úplně průzračnou myšlenku, která je ale dnešnímu myšlení poměrně vzdálená," poodhaluje své Tajemství Daniel Landa. Přísně střežená pointa je vskutku překvapivá.

OSOBY A OBSAZENÍ:
ELIŠKA  -   Markéta Procházková
SOUSED  -   Heňo
JAN  -   Zbyněk Fric / Roman Tomeš
ANEŽKA  -   Lucia Šoralová /  Kateřina Steinerová
TEMNÝ -    Ernesto Čekan / Daniel Rous / Vladimír Marek
MARTIN -    Martin Pošta / Zbyněk Fric
BOBO  -   Martin Sobotka / Antonín Moravec
KAMILA  -   Markéta Bednářová
PORUČÍK RYBA / JIŘÍ  -   Michal Pleskot
STRÁŽMISTR BARTÁK  -   Richard Tesařík

DALŠÍ ROLE - Renáta Podlipská, Ivana Korolová, Marie Křížová, Petra Sladká, Martin Bačkovský, Robert Hlavatý, Petr Macháček, Jan Tenkrát