Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín 2018

2.6.2018, 14:00 – 20:00

Festivalový půlmaraton je unikátní sportovní akce, která letos již potřetí završí doprovodný program tradičního zlínského filmového festivalu.

Cena vstupenky: 19  Kč

Jedinečný běh v atmosféře festivalového Zlína, který připravili organizátoři Zlín Film Festivalu společně s Běhy Zlín, odstartuje 2. 6. 2017 v 16:00 hodin na náměstí Míru ve Zlíně. Poběží se z centrálního zlínského náměstí přes Benešovo nábřeží, Podvesnou na Čepkov, Rybníky přes bývalý Baťovský areál zpět na náměstí Míru. Pro běžce je připravena kromě trasy klasického půlmaratonu v délce 21km, kterou mohou proběhnout i týmy štafetovým během na 4 x 5,25km, také desetikilometrová trasa.

V ceně startovného je opět celá řada atraktivních benefitů pro závodníky jako například batůžek, vstup na večerní koncert v Open Air Zóně festivalu, pamětní medaile, pitný režim na trati, občerstvení po závodě. Při registraci do 15. 3. také kvalitní funkční tričko.

Součástí závodů bude i festivalový rodinný běh na 1400m, který odstartuje o dvě hodiny dříve - ve 14:00 hodin a mohou se jej zúčastnit dospělí s dětmi i junioři.

Podrobné informace k závodu, ceny startovného i registrační formulář jsou dostupné na www.zlinskypulmaraton.cz.