Pomozte Ježíškovi s výběrem dárků i Vy

7.12.2017, 10:00 – 10.12.2017, 18:00

I Ježíšek někdy potřebuje podat pomocnou ruku – tisíce tipů na originální vánoční dárky nabídne oblíbený veletrh Stříbrné vánoční dny, který se uskuteční 7.–10. 12. 2017 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Otevřeno bude denně od 10.00 do 18.00 hodin.

Pomozte Ježíškovi s výběrem dárků i Vy
  • Adresa:
    Beranových 667
    Praha 9 199 00

Největší prodejní předvánoční veletrh představí více než 300 vystavovatelů. Ti na své expozice přivezou drobné dárkové zboží, kosmetiku, hračky, sportovní potřeby, módu, dekorace či nápoje a potraviny. I letos tak bude z čeho vybírat!

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU...

V rámci doprovodného programu upustíte vy i vaše ratolesti uzdu své fantazii. Připravili jsme pro vás tvůrčí workshopy, při kterých můžete rozvíjet svoji kreativitu.
 
Přijďte tvořit k firmě T-WOOD do Haly 2D – budou zde vládnout hračky ze dřeva i dřevěné vánoční ozdoby. Láká vás malování na hladině vody? Starobylé umění 11. století si vyzkoušíte ve Fashion zóně v Hale 5 – Ebru je nádherná art-terapie pro děti i dospělé. Jak vyrobit originální eko-dekorace při svém workshopu prozradí Radka Křivánková.
 
Vaše děti zabaví také celodenní pódiový program v Hale 2D po celou dobu veletrhu.

Kompletní DOPROVODNÝ PROGRAM si prohlédněte ZDE.

Veletrh však není jen o nákupech, ale i o příjemné atmosféře a pomoci druhým. Radost dětem z Klokánku můžete udělat malým dárkem i vy.