Festival zdraví, krásy, pohybu 2017

13.10.2017, 13:00 – 14.10.2017, 17:00

Přijďte načerpat do ABC Klubu Pardubice pozitivní energii a inspiraci pro své zdraví, krásu i kondici. Z oblasti zdraví vás čeká možnost nechat si odborníky vyšetřit bezplatně zrak, zjistíte hodnoty z kapičky krve nebo si necháte vyšetřit chodidla.

Cena vstupenky: 60,- Kč rodinná Kč
Festival zdraví, krásy, pohybu 2017
  • Adresa:
    Štolbova 2665
    Pardubice 530 02

Pro každého, kdo se chce zbavit nadbytečných kil, budou na festivalu odbornice - nutriční poradkyně včetně komplexního proměření těla na přístroji BodyIn.

Ochutnávky zdravého stravování, které Vám pomůže k vysněné váze je samozřejmostí. K tématu krásy nabízíme poradenství z oboru kosmetiky, líčení včetně nejnovějších produktů péče o pleť.

Aromaterapeuti Vám namíchají na míru tělový olej do koupele, vyzkoušíte si lahodné doteky při masáži rukou či obličeje. Módní výstřelky Vás čekají i na módních přehlídkách předních módních salónů. V sobotu ve 14,00h. proběhne autorská módní přehlídka Ateliéru Donát, jehož hvězdami budou paní Naďa Konvalinková a Marta Richterová.

K pohybu lze na festivalu najít a vyzkoušet si pohybové aktivity z oblasti fitness, tradičního čínského cvičení, cvičení na bolest zad nebo rehabilitační a rekondiční cvičení. Přijďte na festival, vyhrajte za vstupenku hlavní cenu relaxační pobyt pro 2 osoby v Lázních Poděbrady a buďte zdraví!

www.zdravi-krasa-pohyb.cz