Dobrá karma, bleší trhy, 6. brněnská epizoda

7.10.2017

Pro někoho odpad - pro jiného poklad.  Rádi bychom vás pozvali na 6. Dobrou Karmu, která se bude konat přímo na Zelném trhu, a to před budovou Tržnice Brno.

Cena vstupenky: pro návštěvníky symbolické vstupné 10 Kč, prodejci se musí registrovat zde: https://docs.google.com/forms/d/1OSogNZhN7kfP_SoxYriPzFFyQTfA-JGaklFlDkm2Qcs/edit Kč

Zveme všechny, kdo mají rádi atmosféru bleších trhů a krásné sobotní dny, setkání a posezení. Na místě bude zajištěno občerstvení, hrát bude DJ. Akce je vhodná pro děti i pejsky.

Máte byt přeplněný věcmi, které už nepotřebujete? Přijďte jako prodejce na Dobrou Karmu a nabídněte je těm, kterým by se mohly hodit. Poznejte radost někoho, kdo dá nový život něčemu pro vás nepotřebnému, získejte více prostoru a nějaké drobné navíc.

Zveme taky všechny, kteří nutně nepotřebují nejnovější model varné konvice, ocení její příběh a stačí mu, aby fungovala. Zveme studenty a ostatní, kteří se právě přestěhovali a potřebují základní vybavení. Možná i sběratelé najdou nějaké zajímavé kousky.

Zveme prostě všechny, kteří rádi dávají věcem novou šanci.
Všechny věci chtějí být užitečné. Všichni chtějí dobrou karmu, i věci.

Informace pro prodejce a přihlášky zde:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaUSbcNZs0YKxdBoivskQCbbvJPl659oSvi04Z4ezaSO3-Hg/viewform

Více na www: http://dobra-karma.cz/