Velký sál Domu kultury Vsetín se v sobotu promění v Jurský park

17.9.2017, 10:00 – 18:00

Interaktivní putovní výstava dinosaurů s názvem Dino Expo míří na Vsetín, kde ji bude možné zhlédnout v sobotu 17. září od 10.00 do 18.00 hodin ve velkém sále Domu kultury. Akci pořádá Euro Dino Expo.

Velký sál Domu kultury Vsetín se v sobotu promění v Jurský park
  • Adresa:
    Svárov 1055
    Vsetín 755 01

Připravit se na skvělou show mohou všichni fanoušci prehistorických ještěrů či filmu Jurský park. Expozice nabídne několik desítek ještěrů v životní velikosti.

Fascinující výstava Dino Expo, která cestuje po světě, láká na nezapomenutelný zážitek ze světa vyhynulých zvířat. Interaktivní dinosaury, kteří vypadají, chovají se a řvou jako by skutečně žili, obklopuje i realistická příroda s pravěkými rostlinami, přírodními křovinami i keři či vodopády.

„Návštěvníci se mohou těšit na třicet exponátů, z nichž jsou některé i pohyblivé. Každou hodinu se navíc jeden z nich mezi diváky proběhne," říká jednatel společnosti Christoph Fantasia.

Velkolepá podívaná nabídne tyranosaura, velociraptora, triceratopse, pteranodona či apatosaura a další prehistorická monstra. Děti s váhou do padesáti kil si užijí i netradiční jízdu na dinosaurech.

Výstava láká všechny věkové skupiny – každý si zde přijde na své. Na programu jsou hry pro děti, pro dospělé pak například promítání dokumentu, kde se mohou seznámit s životním cyklem dinosaura. Všichni si odsud mohou odnést i různé hračky a suvenýry.

Cena vstupenky je 150 Kč děti a 200 Kč dospělí.

ausstellung-fantasia@gmx.de