Islandští Kaleo poprvé v Praze

21.11.2017, 20:00 – 22:00

Islandští Kaleo míří poprvé do České republiky. Kaleo se pro velký zájem přesouvají do Velkého sálu Lucerna. Jako speciální host se představí Judah & the Lion.

Cena vstupenky: 690 Kč
Islandští Kaleo poprvé v Praze
  • Adresa:
    Štěpánská 61
    Praha 1 110 00

Každá mince má dvě strany a platí to i pro Kaleo. Čtyřčlenná formace se z domovského Islandu přestěhovala do Ameriky, kde našla druhý domov. Porovnávání dvou diametrálně odlišných světů přineslo téma různorodosti, které se stalo stěžejním motivem debutového alba A/B: „Hlavní myšlenka naší desky je ukázat světu pestrost a obě strany kapely,“ vysvětluje frontman JJ Julius Son. Na straně „A“ najdete rock n‘ roll a blues, zatímco strana „B“ je o něco jemnější, s baladami. Nehledě na to, kterou stranu desky zrovna pouštíte, jsou to pořád Kaleo. Nejvýraznější singl Way Down We Go se vyšplhal na první místo žebříčku Billboard Alternative a byl zlatě oceněný v Americe a Kanadě. Na Spotify je blízko k překonání hranice 100 milionů poslechů. Na debutu Kaleo pracovali společně s producentem Jacquirem Kingem, který produkoval alba interpretům jako jsou Kings of Leon, Of Monsters and Men, Norah Jones a Tom Waits.

Kaleo s sebou vezou speciálního hosta, americké Judah & the Lion. Ti zabodovali svým debutem Kids These Days, který se umístil na druhé příčce žebříčku Billboard Heatseekers. Na úspěch navázalo i jejich nejnovější album Folk Hop 'N Roll, singl Take It All Back opanoval první místo alternativního žebříčku na dlouhé tři týdny.

Vstupenky budou k dispozici za 690 Kč od pátku 5. května 2017 na fource.cz, či v síti Ticketpro.