CO PŘINESE A NABÍDNE VSETÍNSKÝ STUDENTSKÝ HAPPENING 2017

27.4.2017, 12:00 – 21:00

Pro změnu koncepce oblíbené akce, která v minulých letech nesla název Majáles, se pořadatelé rozhodli v roce 2016. Byla to změna zásadní, ale loňský ročník ukázal, že stejně jako Dům kultury uměl v minulosti připravit pro studenty kvalitní hudební akci na míru, tak i sami studenti jsou schopní a mají zájem se na takové akci sami podílet, zorganizovat si ji a vymyslet program.

CO PŘINESE A NABÍDNE VSETÍNSKÝ STUDENTSKÝ HAPPENING 2017
  • Adresa:
    Svárov 1055
    Vsetín 755 01

Pro nápad uspořádat společnými silami i letošní ročník Studentského happeningu se z oslovených vsetínských středních škol nadchli studenti ze Střední školy Kostka, Střední průmyslové školy strojnické a ze Střední odborné školy Josefa Sousedíka a společně si určili termín akce na 27. dubna 2017, den před předáváním vysvědčení maturantům.

Organizační tým studentů, složený ze zástupců všech zúčastněných škol, prozradil, že program bude opravdu bohatý. „Přibližně ve 12 hodin vyrazí od Domu kultury studentský průvod v čele s auty, které si každá škola dle svého vyzdobí a projdou trasou přes Smetanku, kolem náměstí Svobody, Tyršovou ulicí na Dolní náměstí. Tam bude přibližně od 13 hodin připraven hudební a doprovodný program složený z vystoupení studentských kapel, jednotlivců, ale i hudebních hostů vybraných studenty a pozvaných speciálně pro tuto příležitost,“ přiblížil koordinátor akce Zdeněk Holoubek z Domu kultury Vsetín.

Průběh příprav akce můžete sledovat na Facebooku – přímo na stránkách akce, nebo na stránkách Kostka rádia v rámci pravidelných rozhovorů přímo se studenty z organizačního týmu.

Program

12.00 hodin - Průvod městem
13.00 hodin - Hudební a doprovodný program na Dolním náměstí
VOXEL, The Dust, Traverza, Conspiracy, Matyáš, Rey, Kostka Band
Živé vysílání Kostka rádia, live video stream, barmanská show, prezentace studentských JA firem
Mokrá varianta: velký sál Domu kultury Vsetín
20.00 hodin - Afterparty v Bunkr Clubu na Ohradě
IDEAFATTE (Ty Nikdy!) + support