Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

WORKSHOP: Jednou nohou v cirkuse (9 - 90 let) - Divadlo Minor

1.12.2019, 10:00 – 14:00

Během workshopu si děti vyzkouší několik cirkusových disciplín, základní prvky žonglování s míčky, kruhy, talířem aj. 

WORKSHOP: Jednou nohou v cirkuse (9 - 90 let) - Divadlo Minor
  • Adresa:
    Vodičkova 674/6
    Praha 1 110 00

Objev v sobě žongléra či akrobata

Před tím však nebude chybět rozcvička zaměřená na koordinační dovednosti účastníků, rozehřátí a protažení těla. Cirkusové umění je pěkná dřina, u nás to však bude spíše legrace. Přijďte si tedy vyzkoušet své balanční a koordinační dovednosti.

 

Délka: 2 hodiny
Věk: 7 — 9 let
Kapacita: 12 účastníků
Cena: 200 Kč
Místo konání: Malá scéna

Lektor

MgA. Václav Jelínek

Vystudoval herectví alternativního a loutkového divadla na DAMU. Nyní působí jako herec na volné noze, lektor, žonglér, muzikant a performer všeho druhu. Svého času byl pedagogem žonglování na katedře pantomimy na HAMU a občasná lektorská výpomoc v centru pro nový cirkus CIRQUEON. Spolupracuje s divadelní společností Masopust, s theatro Pantomissimo, V.O.S.A. Theatre, Spitfire company a Cirk La Putyka. Má za sebou nespočet vlastních žonglérských vystoupení u nás i v zahraničí (Rusko, Maďarsko, Slovinsko, Řecko, Francie, Polsko, Německo, Španělsko, Indie). Spolu s Adamem Jarchovským založil v roce 2009 žonglérské duo Bratři v tricku.