Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / JARO 2018 - Divadlo Archa

Čtvrtek, 01.03.2018 14:00 | další termíny

Náš ateliér je založen na přirozeném pohybu, dětské fantazii a vědomé práci s tělem. 

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / JARO 2018 - Divadlo Archa
  • Adresa:
    Na Poříčí 1047/26
    Praha 1 11000

Kurzy pro veřejnost v profesionálním zázemí divadla a za výhodné ceny!

Prostřednictvím improvizací, přirozeného pohybu a hudby budeme rozvíjet osobité vnímání pohybu každého dítěte. Společné objevy propojíme v zážitek, který umožní dětem poznat spontánní radost z tance.
Veronika a Marta

Veronika Kacianová, tanečnice, pedagožka
Absolventka Konzervatoře Duncan centre, bakalářského studia pražské HAMU v oboru taneční věda a stáže na univerzitě pro umění Folkwang v Essenu. Jako interpretka se pohybuje na taneční scéně od roku 2002. Spolupracovala s uměleckým uskupením TOW, Divadlem bratří Formanů, Jánem Mančuškou a jinými. Stejnou dobu se věnuje taneční pedagogice. Na Konzervatoři Duncan Centre vyučovala v letech 2002-2010 techniku Duncan a taneční tvorbu, zároveň vyučovala v tanečním Studiu Evy Blažíčkové. V roce 2008 vedla taneční workshop na Anatolské univerzitě in Eskišehiru v Turecku. Vede taneční obor na základní umělecké škole Harmonie v Dejvicích. 

Marta Trpišovská, tanečnice, pedagožka, choreografka
Absolvovala Konzervatoř Duncan Centre, bakalářská studia taneční vědy na HAMU a tanec a výtvarné umění uměním na univerzitě Brightonu. Na české taneční scéně se pohybuje od roku 2001. Je zakládající členkou taneční skupiny Nanohach. 

Jako autorka obdržela II. a III. cenu na mezinárodní choreografické soutěži Cena Jarmily Jeřábkové a několik nominací na cenu Sazky. Choreograficky spolupracovala s divadly Nablízko, Minor a Divadlem bratří Formanů. Pedagogickou praxi získala především na Konzervatoři Duncan Centre, kde vyučovala současný tanec a tvorbu. V letošním roce vytvořila společně s Leou Švejdovou a Nanohach autorské představení Den a noc a noc a den. Jako choreografka a interpretka se podílela na novém projektu Dagmar Peckové Cabaret Epoque. V rámci Centra choreografického rozvoje SE.S.TA. se podílí na projektu Škola tančí.

Všechny ateliéry probíhají ve Studiu Divadla Archa: Zlatnická 8, Praha 1
První hodina všech ateliérů je zdarma.
Všechny ateliéry jsou završeny veřejnou prezentací v Divadle Archa.

Přihlášky: přihlásit se můžete vyplněním kontaktních údajů a zaplacením kurzovného níže na této stránce nebo na tomto odkazu:

https://goout.net/cs/jine-akce/tanecni-atelier-pro-deti-od-4-do-6-let/ejimb/?ref=fbarcha.cz#%22T%22:%226.10.2016_10:00%22

Na stránce vyberte vpravo nahoře ikonu "Koupit vstupenky". V nabídce "Kategorie vstupenek" vyberte kurzovné (pro 1 dítě / pro 2 děti / pro 3 děti). Ve formuláři uveďte prosím, také jméno dítěte/dětí a do poznámky věk.

Kontakt: Jana Svobodová, umělecká vedoucí Archa.lab, jana.svobodova@divadloarcha.cz

Termíny