Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

U Štěpána - Nezapomenutelné steaky z biochovu

25.7.2017 – 31.12.2019, 23:59

Hospůdka u Štěpána v obci Vojetice poblíž Sušice nabízí nevšední kulinářský zážitek v podobě výborného steaku z hovězího masa. 

Steaky jsou z velmi populárního plemene Charolais a kvalita masa je ještě umocněna tím, že se jedná převážně o domácí chov. Ke steakům se nejčastěji podává čerstvá zelenina z rodinné zahrádky a domácí bylinné limonády. Sám majitel restaurace, Štěpán Ruda, prozrazuje klíč k úspěchu: „Snažíme se být co nejvíc soběstační pro zásobování kuchyně, mít ekologicky čistý bio chov a vlastní, doma vypěstované, kvalitní suroviny pro vaření.“ Restaurace se nejvíce proslavila díky pořadu „Ano, šéfe!.“ Zdeněk Pohlreich byl s podnikem velmi spokojen a dokonce při ochutnání místních specialit pronesl památnou větu: „Bůh existuje.“ Vysílání v televizi tak přineslo hospůdce U Štěpána nečekanou popularitu, což znamená především v sezóně nutnost rezervace i několik dní dopředu. Bonusem hospůdky U Štěpána jsou i velmi příznivé ceny.

Více na: www.ustepana.eu